Garaże blaszane

Najważniejszym elementem działalności naszej firmy jest produkcja oraz późniejsza budowa garaży blaszanych. Stawiamy na jakość i niezawodność dlatego standardowe garaże blaszane, które znajdują się w ofercie Damari, wykonane są z profili zamkniętych stalowych malowanych za pomocą farby podkładowej. Proces budowy garażu blaszanego polega na nitowaniu blachy trapezowej, w jednym z dostępnych w naszej ofercie kolorów palety RAL, na utworzoną uprzednio konstrukcję. Gotowe elementy są skręcane za pomocą śrub i blachowkrętów dzięki czemu powstaje trwała i zwarta konstrukcja, którą cechuje wytrzymałość, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Dostępne w ofercie Damari garaże blaszane to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Sprawdźcie naszą ofertę, zamówcie bezpłatną wycenę i wybierzcie wymarzony garaż blaszany na długie lata!

Blaszane garaże standardowe

Długość, szerokość oraz wysokość tworzonych przez nas blaszanych garaży dostosowana jest do wymagań klienta. Brama dwuskrzydłowa zapewnia bezproblemowy wjazd do środka. Ponadto zamek zawierający trzy klucze oraz solidne i wytrzymałe uchwyty na kłódki montowane w blaszanych garażach to gwarancja niezawodności, wygody a także bezpieczeństwa. W ofercie Damari znajdziesz blaszane garaże – najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.

Garaże blaszane drewnopodobne

Garaże blaszane drewnopodobne łączą funkcjonalność i wytrzymałość garaży blaszanych z jeszcze estetyczniejszym wykonaniem wynikającym z wyboru blachy imitującej drewno. Garaże drewnopodobne to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie jakość wykonania a przy tym pragną zachować neutralność otoczenia wokół domu – dzięki blasze, której wygląd jest wzorowany na drewnie, garaże te świetnie komponują się z naturalnym otoczeniem. Garaże blaszane drewnopodobne Damari z pewnością zaspokoją Państwa zmysł estetyczny oraz oczekiwania.

garaż blaszany

Garaże blaszane dwustanowiskowe

Garaże blaszane dwustanowiskowe są świetnym rozwiązaniem dla osób posiadających domki rodzinne lub letniskowe, w których czas spędza wielu domowników. Garaże blaszane, które pomieszczą więcej niż jeden pojazd pozwalają zaaranżować przestrzeń wokół domostwa, a przy tym zabezpieczają samochody przed ewentualnymi zagrożeniami. Garaże blaszane dwustanowiskowe Damari wykonane są w szerokiej gamie kolorów RAL lub wariancie drewnopodobnym, dlatego doskonale wkomponują się w otoczenie i dowolną posesję.

Niestandardowe garaże blaszane

Niestandardowe garaże blaszane to nietypowe konstrukcje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonywane są one na zamówienie, w wybranych przez Państwo wymiarach. Niestandardowe garaże blaszane wymagają dokładnego projektu, dobrania najlepszych komponentów i rzetelnego montażu – to wszystko oferuje Damari. Skonsultuj swój pomysł z naszym doradcą!

Dostępne rodzaje dachów:

Do każdego garażu można zamówić:

  • drzwi otwierane na boki, bramę uchylną
  • dodatkowe drzwi, otwór okienny z oknem PCV
  • blacha trapezowa ocynkowana, akrylowa oraz drewnopodobna
  • dowolne wydłużenie, poszerzenie, bądź podniesienie garażu
  • okucia, blachodachówka, panel poziomy, profil zamknięty

W naszej ofercie znajdą Państwo blaszaki wykonane z najwyższej jakości blachy pierwszego gatunku w ocynku. Blaszaki od Damari dostępne są w szerokiej palecie barw RAL i różnych konfiguracjach.

UWAGA!

Istnieje możliwość dowolnej personalizacji garażu zgodnie z życzeniem i wymogami klienta.
Skonsultuj swój pomysł z naszym doradcą!