Bramy garażowe Damari

Brama garażowa to niezbędny element każdego garażu, bez względu na jego wielkość, rodzaj oraz przeznaczenie. Od jej prawidłowego wyboru zależy późniejsza eksploatacja pomieszczenia. Zakup bramy garażowej to inwestycja na lata, dlatego warto zadbać o najlepsze rozwiązanie już na samym początku. Nietypowa konstrukcja budynków, przestrzeń niezbędna do zamontowania prowadnic, czy też rodzaje podłoża to problemy, z którymi, jako producent bram garażowych, mierzymy się na co dzień. Sprawdź ofertę producenta bram Damari i wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb!

Bramy garażowe – szeroki wybór specjalnie dla ciebie

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy kilka rodzajów bram garażowych. Takie rozwiązanie sprawia, że oferowane przez nas bramy garażowe dają możliwość dopasowania ich do potrzeb każdego z zainteresowanych. Bramy garażowe z furtą, dwuskrzydłowe i uchylne – zapraszamy do zapoznania się z każdym rodzajem!

Bramy uchylne

Najpopularniejszy rodzaj bramy garażowej dostępny na rynku. Prosta konstrukcja, którą cechuje łatwość otwierania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Niezawodne i sprawdzone rozwiązania mechaniczne wpływają na jej długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie. Wszystkie bramy uchylne posiadają standardowe zamknięcia w postaci zamka, umieszczonego w centralnej części bramy, współpracującego z systemem ryglowania.

Bramy dwuskrzydłowe

Prosta, solidna konstrukcja bramy dwuskrzydłowej zapewnia cichą i bezawaryjną pracę przez cały okres jej użytkowania. Tradycyjne zamknięcie zarówno garaży, jak i przestrzeni magazynowych oraz gospodarczych.

Bramy garażowe z furtką

W każdej z zamówionych bram istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia w postaci furtki.

Największą zaletą produkowanych przez naszą firmę bram garażowych jest prostota wykonania oraz stabilna i trwała konstrukcja gwarantująca sprawną i niezawodną pracę przez długie lata użytkowania.
Konstrukcja bram wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych. Każda z naszych bram pokryta jest blachą trapezową akrylową w jednym z dostępnych w naszej ofercie kolorów palety RAL.

Nasze usługi obejmują

  • pomiar (opcjonalnie, na życzenie klienta)
  • produkcja bramy garażowej
  • dostawa
  • montaż bramy garażowej
  • serwis

Podejmujemy się realizacji bram garażowych w Małopolsce i na Śląsku a także województwach świętokrzyskim oraz podkarpackim. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem dostarczającą produkty klasy premium, poza nimi cechują nas terminowość oraz wysokie standardy obsługi Klienta. Bramy garażowe w Małopolsce to nasza codzienność, podobnie jak bramy garażowe na Śląsku, Podkarpaciu i w Świętokrzyskiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

UWAGA:

Oferujemy wykonanie bramy o dowolnym wymiarze oraz kolorze. Informacjami, które są dla nas niezbędne przy odbieraniu zamówienia są wymiary otworu oraz rodzaj bramy. Całą resztą zajmą się nasi doświadczeni specjaliści.