Bramy garażowe

Brama garażowa to niezbędny element każdego garażu, bez względu na jego wielkość, rodzaj oraz przeznaczenie. Od jej prawidłowego wyboru zależy późniejsza eksploatacja pomieszczenia. Zakup bramy to inwestycja na lata, dlatego warto zadbać o najlepsze rozwiązanie już na samym początku. Nietypowa konstrukcja budynków, przestrzeń niezbędna do zamontowania prowadnic, czy też rodzaje podłoża to problemy, z którymi mierzymy się na co dzień. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb!

Bramy uchylne

Najpopularniejszy rodzaj bramy dostępny na rynku. Prosta konstrukcja, którą cechuje łatwość otwierania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Niezawodne i sprawdzone rozwiązania mechaniczne wpływają na jej długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie. Wszystkie bramy uchylne posiadają standardowe zamknięcia w postaci zamka, umieszczonego w centralnej części bramy, współpracującego z systemem ryglowania.

Bramy dwuskrzydłowe

Prosta, solidna konstrukcja zapewniająca cichą i bezawaryjną pracę przez cały okres jej użytkowania. Tradycyjne zamknięcie zarówno garaży, jak i przestrzeni magazynowych oraz gospodarczych.

Bramy ocieplane

Ocieplona brama garażowa wypełniona w środku styropianem, a od wewnętrznej strony wykończona panelami PCV. Ten rodzaj konstrukcji sprawdza się przede wszystkim wtedy, gdy garaż w którym brama jest montowana również jest ocieplony.

Bramy z furtką

W każdej z zamówionych bram istnieje możliwość wykonania dodatkowego wejścia w postaci furtki.

Największą zaletą produkowanych przez naszą firmę bram garażowych jest prostota wykonania oraz stabilna i trwała konstrukcja gwarantująca sprawną i niezawodną pracę przez długie lata użytkowania.
Konstrukcja bram wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych. Każda z naszych bram pokryta jest blachą trapezową akrylową w jednym z dostępnych w naszej ofercie kolorów palety RAL.

Nasze usługi obejmują

  • pomiar (opcjonalnie, na życzenie klienta)
  • produkcja bramy garażowej
  • dostawa
  • montaż bramy garażowej
  • serwis

UWAGA:

Oferujemy wykonanie bramy o dowolnym wymiarze oraz kolorze. Informacjami, które są dla nas niezbędne przy odbieraniu zamówienia są wymiary otworu oraz rodzaj bramy. Całą resztą zajmą się nasi doświadczeni specjaliści.