Bramy garażowe z drzwiami

Bramy garażowe z drzwiami

Niezależnie od rodzaju bramy garażowe z drzwiami to doskonałe rozwiązanie zapewniające dodatkową funkcjonalność twojemu garażowi i znacznie ułatwia dostęp do znajdujących się w nim przedmiotów. Bramy garażowe z drzwiami, zarówno uchylne, jak i dwuskrzydłowe, świetnie sprawdzą się w garażach pełniących funkcje magazynowe lub gospodarcze – rzadko zdarza się, żeby w garażu nie stały rowery, przyrządy ogrodnicze, oraz inne przedmioty użytku sezonowego. Drzwi garażowe znajdujące się w bramie mogą być prawe lub lewe (co zależy od umiejscowienia klamki i sposobu otwierania), otwierać się do wewnątrz lub na zewnątrz. W przypadku otwierania się na zewnątrz przeważnie w bramie umiejscowiony jest próg, który gwarantuje to, że w przypadku mocniejszego podmuchu wiatru drzwi nie uderzą w samochód znajdujący się wewnątrz garażu.

Drzwi garażowe z drzwiami – bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowania drzwi znajdujących się w bramie garażowej zależy od ich umiejscowienia. W przypadku montowania drzwi garażowych z drzwiami w garażach pojedynczych można mówić o większej swobodzie wyboru zarówno w zakresie umiejscowienia drzwi jak i kierunku ich otwierania. Decydując się na drzwi garażowe z drzwiami naszej produkcji mogą mieć Państwo pewność w kwestii bezpieczeństwa ich użytkowania – wyposażone w klamkę oraz zamek drzwi skutecznie chronią garaż przed ewentualnym włamaniem.

Bramy garażowe z furtką

Bramy garażowe z furtką poza ergonomią powinny się również prezentować ładnie wizualnie i komponować z elewacją budynku. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy w różnorodnych kolorach z palety RAL – umożliwia to nam stworzenie nie tylko funkcjonalnej ale również efektownie wyglądającej i przede wszystkim dopasowanej do Państwa potrzeb oraz gustów bramy wjazdowej.

bramy garażowe z drzwiami
drzwi garażowe z drzwiami
Bramy garażowe z drzwiami