Najczęściej zadawane pytania

Na tej stronie zebraliśmy dla Państwa najczęściej zadawane pytania.
Czy przed realizacją zamówienia (garażu / bramy garażowej) obowiązuje zaliczka?
Przy zamówieniach garaży niestandardowych / spersonalizowanych wymagana jest zaliczka, wpłacona przy zamówieniu w biurze klienta, lub przelewem na konto dostawcy.
Jaki jest termin realizacji zamówienia?
Termin realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie podczas rozmowy telefonicznej. Na 7 dni przed przyjazdem do klienta informujemy o tym fakcie telefonicznie.
Czy na postawienie garażu blaszanego wymagane jest pozwolenie?
W sprawach związanych z pozwoleniami na postawienie garażu blaszanego należy kontaktować się bezpośrednio z Urzędem Gminy lub Urzędem Miasta – odpowiednim do miejsca zamieszkania klienta.
W jaki sposób określić kierunek otwierania drzwi?
Kierunek otwierania drzwi zawsze ustalamy stojąc na zewnątrz garażu. Jeżeli zawiasy znajdują się po lewej stronie – będą to drzwi lewe, a jeżeli po prawej – będę to drzwi prawe. Zasada ta obowiązuje zarówno przy drzwiach otwieranych do wewnątrz jak i na zewnątrz.
W jaki sposób można zamówić garaż blaszany?
Garaże blaszane produkowane przez naszą firmę można zamówić na kilka sposobów: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt. Można również dokonać zamówienia podczas osobistej wizyty w biurze.
Czy na garaż blaszany obowiązuje gwarancja?
Na nasze garaże udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, której podstawą będzie okazanie faktury VAT lub paragonu.
Kiedy i w jaki sposób odbywa się płatność za garaż?
Płatność za garaż realizowana jest gotówkowo i odbywa się bezpośrednio po zakończeniu usługi montażu przez naszych specjalistów.
Co to jest „kotwiczenie garażu?”
Kotwiczenie garażu blaszanego to przytwierdzanie całej konstrukcji stalowej do wcześniej przygotowanego przez klientów podłoża
Czy garaż blaszany zawsze musi zostać przytwierdzony do podłoża?
Tak, niezależnie od miejsca w którym stawiana jest konstrukcja. W ten sposób minimalizujemy ryzyko powodowane przykładowo silnym, porywistym wiatrem.
W jaki sposób mocuje się garaż?
Garaż blaszany mocuje się do podłoża betonowego używając kołków rozporowych do betonu, zwanymi inaczej kołkami sworzniowymi / stalowymi lub pierścieniowymi. Ilość kotew zależy od rozmiarów konstrukcji oraz jakości przygotowanego betonu.
Czy kotwiczenie garażu jest w cenie?
Kotwiczenie nie jest wliczone w cenę garażu i leży po stronie klienta.
Na jakim terenie działamy?

Obecnie świadczymy usługi na terenie Polski w promieniu 450 km od siedziby firmy.