Dostawa i montaż garażu blaszanego

Na tej podstronie zebraliśmy dla Państwa najważniejsze informacje dotyczące dostawy i montażu garaży blaszanych naszej produkcji.

Garaże blaszane z montażem to najdogodniejszy wybór z możliwych – produkt wysokiej jakości z usługą montażową w cenie. Uwzględniając trudności, które stawia przed osobami fizycznymi prawo budowlane podczas stawiania garażu murowanego, każdego dnia tworzymy dla nich równie trwałą i niezawodną alternatywę. Dostępne w ofercie Damari garaże blaszane to produkty z najwyższej półki, który w pełni mogą zostać spersonalizowane. Nasz wykwalifikowany personel zadba o najlepsze standardy obsługi oraz sprawną realizację zamówienia. Decydując się na garaże blaszane z montażem od Damari oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale zapewniają sobie jakość, za którą ręczymy gwarancją.

Garaże blaszane z montażem - kto odpowiada za transport?

Garaże blaszane składają się z elementów, których niemożliwym jest przewiezienie za pomocą samochodu osobowego. Damari podejmuje się transportu wykonanych garaży blaszanych na miejsce realizacji. Garaże przewożone są w kilku częściach, skręcanych na miejscu u Klientów – na ogół będą to cztery ściany, brama, konstrukcja dachu oraz jego poszycie. Garaże blaszane z montażem zamówione u Damari to gwarancja terminowej realizacji, transportu i profesjonalnego mocowania garażu do podłoża (za dopłatą).

Jak wygląda montaż garaży Damari?

Po przetransportowaniu elementów konstrukcyjnych na miejsce realizacji nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzają montaż garażu blaszanego lub bramy garażowej całkowicie za darmo (usługa ta wliczona jest w cenę zamówienia). Każdą konstrukcję garażu blaszanego z montażem należy przytwierdzić do wcześniej przygotowanego przez Klienta podłoża. Montaż garaży blaszanych to usługa, której długość zależna jest od specyfiki zamówionego produktu.

Ile trwa montaż garażu blaszanego?

W zależności od wielkości montowanej konstrukcji oraz od tego jak bardzo jest ona niestandardowa (wpływ na to ma nie tylko rozmiar garażu ale również wyposażenie w dodatkowe okna, drzwi a także to, czy przeprowadzany jest montaż garażu z wiatą, czy bez). Dodatkowym czynnikiem jest to, czy kotwiczenie garażu zamawiający przeprowadzi samodzielnie, czy zleci je Damari. Optymalnie czas montażu garażu blaszanego może zająć od 50 minut, do kilku godzin.

Jak przygotować się do montażu garażu blaszanego?

Montaż garażu blaszanego to przeważnie mniejsze, w porównaniu do jego produkcji, przedsięwzięcie nie zmienia to jednak faktu, że stawia przed nami kilka wyzwań. Jednym z nich jest konieczność odpowiedniego przygotowania terenu. Montaż blaszaka musi odbywać się na wypoziomowanym podłożu, który umożliwia przytwierdzenie go w odpowiednich punktach. Więcej na temat tego jak przygotować podłoże pod garaż blaszany znajdą Państwo na stronie przygotowanie podłoża pod garaż blaszany.

Na czym polega montaż garażu blaszanego z kotwiczeniem?

Montaż garażu blaszanego z kotwiczeniem to mocowanie konstrukcji do podłoża przygotowanego przez Klienta na całej długości obwodu garażu przy pomocy specjalnych śrub (kotew). Kotwiczenie garażu pozwala zapobiegać jego niekontrolowanemu przemieszczaniu (np. w wyniku silnych podmuchów wiatru). Kotwiczenie garażu leży po stronie zamawiającego istnieje jednak możliwość domówienia tej usługi. Montaż garażu blaszanego z kotwiczeniem to kompleksowa usługa, która gwarantuje Państwu większą stabilność konstrukcji i bezpieczeństwo użytkowania garażu (koniecznym jest jednak jej zamówienie podczas rozmowy z naszym konsultantem).

Sprawdź nasze garaże blaszane!