Dlaczego Damari?

Damari to nowa jakość na polskim rynku konstrukcji stalowych – rodzinne przedsiębiorstwo, które już od pierwszego dnia swojej działalności przyjęło bardzo ambitne cele i założenia, zawieszając sobie poprzeczkę niezwykle wysoko.
Lubimy wyzwania i chcemy się z nimi mierzyć, nie zapominając jednak o tym, co dla nas najważniejsze – zadowolenie naszych klientów.
Jako producent garaży blaszanych oraz bram garażowych zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Przeprowadzimy każdego klienta przez cały proces: od momentu złożenia zamówienia, poprzez produkcję i późniejszy montaż.
Na co dzień korzystamy z najwyższej jakości materiałów pochodzących od zaufanych dostawców i wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Chcemy, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne i wytrzymałe, ale również zapewniały maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort w ich użytkowaniu.

Solidne wykonanie

Firma Damari jest producentem, dostawcą i instalatorem garaży blaszanych oraz bram garażowych. Szeroki wybór produktów oraz bogata oferta usług pozwalają nam zagwarantować wysoką jakość oraz niezawodność.
Stawiamy na solidne wykonanie przy wykorzystaniu wyłącznie sprawdzonych materiałów, pełną użytkowość oraz bezpieczeństwo. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza!
Bardzo duży nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę. Służymy fachową pomocą i wsparciem, bezpłatnym doradztwem oraz wynikającą z doświadczenia wiedzą w skomplikowanych i często niezrozumiałych aspektach technicznych.
Jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie, niezależnie od pożądanych gabarytów czy też walorów estetycznych. Robimy wszystko, aby nasze produktu były dopasowane do potrzeb i wymagań klientów.

Najwyższej jakości sprzęt i materiały

Nasze produkty cechuje wysoka jakość i wytrzymałość, co w połączeniu z nieograniczonymi możliwościami ich personalizacji oraz rzetelnością wykonania, stawia nas w oczach potencjalnych nabywców na wysokiej pozycji. Zaufanie którym obdarzają nas klienci, jest dla nas niezwykle cenne.