Bramy uchylne

Drzwi garażowe uchylne

W naszej ofercie znajdą Państwo dopasowane do indywidualnych potrzeb drzwi garażowe uchylne – przez wzgląd na wygodę użytkowania jest to obecnie najczęściej spotykany rodzaj bramy garażowej. Konstrukcja drzwi garażowych uchylnych jest stosunkowo prosta, ponieważ montowane są one na ościeżnicach na stałe przytwierdzonych do ścian garażu. Drzwi garażowe uchylne prowadzone są po specjalnych profilach utrzymujących je we właściwej pozycji. Oferowane przez nas drzwi garażowe wyposażone są dodatkowo w zamek współpracujący z systemem ryglowania – jest on umieszczony w centralnej części bramy. Niezawodne i sprawdzone rozwiązania mechaniczne, które stosujemy w naszych bramach uchylnych, mają bezpośrednie przełożenie na ich długotrwałe i bezawaryjne funkcjonowanie.

Bramy uchylne

Bramy uchylne są elementem garażowym, wymagającym skutecznego i trwałego zabezpieczenia przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, przede wszystkim wilgocią, dlatego tworzymy je z materiałów najwyższej jakości – profili zamkniętych z blachą płaską (wyprofilowaną w kształcie „kwadratowej” litery C) pokrytych farbą podkładową. Wykorzystane materiały zapewniają ochronę przed wpływem promieni słonecznych, które mogłyby sprawić, że pokrycie bramy zaczęłoby się łuszczyć lub blaknąć a nawet niewielkimi usterkami mechanicznymi takimi jak drobne zarysowania, czy wgniecenia mogące być wynikiem uderzenia w bramę. Bramy uchylne, poza ergonomią, powinny cechować się estetycznym designem, czyli być reprezentatywne i komponować się zarówno z otoczeniem jak i garażem. To powód, dla którego zapewniamy szeroki wachlarz kolorów z palety RAL, dzięki któremu bezproblemowo dobierzemy najwłaściwszą bramę garażową uchylną dla Państwa garażu.

Drzwi garażowe podnoszone – funkcjonalne rozwiązanie

Drzwi garażowe podnoszone to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, choć należy pamiętać, że przede wszystkim przeznaczone dla garaży o dużej lub średniej powierzchni. Wynika to z tego, że niezbędna jest przestrzeń na swobodne ich podnoszenie i opuszczanie. Właśnie dlatego bardzo ważny jest wygląd garażu (konstrukcji lub budynku), w którym drzwi garażowe podnoszone zostaną umieszczone – należy się upewnić, że na jego ścianach i suficie nie znajdują się żadne elementy, które potencjalnie utrudniałyby, a nawet uniemożliwiałyby, montaż bramy garażowej uchylnej. Równie istotna jest długość podjazdu, jeżeli okaże się on za krótki to otwarcie drzwi garażowych podnoszonych będzie naprawdę problematyczne.

Montaż bramy garażowej uchylnej

Montaż bramy garażowej uchylnej to zadanie, które bez wątpienia dobrze jest złożyć na barkach specjalistów takich jak Damari. Zadbamy o to, żeby brama garażowa spełniała wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a przy tym zapewnimy Państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie i w uzgodnionym terminie. Decydując się na współpracę z Damari unikną Państwo ewentualnych komplikacji związanych z montażem bramy garażowej uchylnej a przy tym zyskają 12-miesięczną gwarancję pod warunkiem wyboru naszych produktów.

Brama garażowa uchylna z drzwiami przejściowymi

W zgodzie z przyświecającą nam ideą o najwyższym zadowoleniu naszych Klientów stale aktualizujemy ofertę tak, aby dopasować ją do Państwa potrzeb. Brama garażowa uchylna z drzwiami przejściowymi to produkt, zapewniający maksymalną funkcjonalność garażu i umożliwia swobodne wchodzenie do jego wnętrza i opuszczanie go. Jest to o tyle użyteczne rozwiązanie, że nie wymaga otwierania bramy na oścież kiedy zachodzi potrzeba skorzystania z garażu na przykład podczas ulewnych opadów deszczu lub zimy. Brama garażowa uchylna z drzwiami przejściowymi jest również odpowiedzią na potrzeby osób, które w swoim garażu mają warsztat, w którym z chęcią przebywają, lub uczyniły z niego przestrzeń magazynową, do której dostęp nie może być w żadnym stopniu utrudniony.

brama uchylna
bramy uchylne
brama uchylna