Bramy garażowe dwuskrzydłowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe to ergonomiczne rozwiązanie, które sprawdza się w konstrukcjach garażowych o różnym przeznaczeniu – zarówno do użytku w prywatnych posiadłościach jak i przestrzeniach gospodarczych lub magazynowych. Podstawową zaletą wyboru bramy garażowej dwuskrzydłowej jest brak konieczności montażu lub budowania nadproża. Dodatkowo ościeżnice wykorzystywane w montażu bram garażowych dwuskrzydłowych są wąskie w związku z czym nie zmniejszają drastycznie światła wjazdu. Realizowane przez Damari bramy garażowe dwuskrzydłowe cechuje ergonomia, estetyczny wygląd oraz bezpieczeństwo użytkowania wynikające z dopasowanego do każdego garażu oraz potrzeb Klienta układu konstrukcyjnego.

Bramy garażowe rozwierne – dodatkowe wyposażenie

Bramy garażowe rozwierne sprawiają wrażenie mniej bezpiecznych od bram uchylnych. Decydując się jednak na nasze produkty mają Państwo całkowitą pewność, że elementy konstrukcyjne znajdujące się w bramach rozwiernych są przystosowane do swoich zadań, a zatem gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo użytkowania. Oferowane przez nas bramy garażowe rozwierne są wyposażone w próg uniemożliwiający rozwarcie drzwi do wewnątrz garażu. Zamek może zostać na wybranym przez Państwo skrzydle – prawym lub lewym. Bramy garażowe rozwierne tworzone są z profili zamkniętych stalowych malowanych farbą podkładową w wybranym wariancie kolorystycznym z palety RAL – dzięki temu są odporne na niesprzyjające warunki pogodowe i mogą służyć przez wiele lat.

Drzwi do garażu dwuskrzydłowe

Drzwi do garażu to konstrukcje, które nie muszą być symetryczne – jako producenci jesteśmy w stanie przygotować bramę garażową zgodnie z Państwa pomysłem i potrzebami. Do montażu drzwi do garażu dwuskrzydłowych potrzebne nam będą jedynie wymiary (mogą je Państwo wykonać we własnym zakresie) oraz informację o rodzaju bramy. Jeżeli życzą sobie Państwo drzwi do garażu dwuskrzydłowe w wariancie asymetrycznym to z chęcią podejmiemy się ich realizacji i montażu – istotnym jest jednak poinformowanie nas o tym w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami.

drzwi do garażu dwuskrzydłowe
bramy garażowe dwuskrzydłowe
bramy garażowe rozwierne