Garaż blaszany – dach jednospadowy

Garaż blaszany – dach jednospadowy

Garaż blaszany z dachem jednospadowym to specyficzny rodzaj konstrukcji stalowej o płaskim zadaszeniu skierowanym w bok, przód lub tył. Ukierunkowanie dachu w którąś z tych stron zapewnia odciążenie konstrukcji (np. w przypadku intensywnych opadów śniegu ten, zamiast zapadać się pod ciężarem, pozwala śniegowi na swobodne zsuwanie się po swojej powierzchni) – znacznie ułatwia to również odprowadzenie wody z dachu oraz utrzymanie go w czystości. Garaż blaszany jednospadowy wykonany z wysokiej jakości stalowych profili zamkniętych Stanowiących szkielet konstrukcji jest lekki, a przy tym niezwykle wytrzymały.

  • Dach jednospadowy ze spadkiem na bok – lewo lub prawo
    Garaż blaszany z dachem jednospadowym skierowanym w prawo lub w lewo to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli domków jednorodzinnych lub wakacyjnych rezydencji planujących umieszczenie konstrukcji garażowej w pobliżu budynku. Bardzo często garaże blaszane jednospadowe skierowane w lewo lub w prawo pojawiają się na terenach wspólnot mieszkaniowych.
  • Dach jednospadowy ze spadem w tył lub przód
    Garaż ze spadem w tył to bardzo efektywny sposób na ochronę samochodu, pojazdu lub przedmiotów takich jak: namioty, rowery czy też narzędzia służące do oporządzania ogrodu.

Garaże blaszane jednospadowe – zastosowanie

Garaże blaszane jednospadowe to konstrukcje, które znajdują szereg zastosowań – służą nie tylko garażowaniu pojazdów, ale również jako schowki, magazynki oraz składziki. Spotkać je można na posesjach osób prywatnych oraz terenach należących do firm lub spółek. Niska, w porównaniu do efektywności, cena garaży blaszanych jednospadowych (alternatywy dla garaży z dachem dwuspadowym) sprawia, że te cieszą się niemalejącą popularnością. Zakres możliwych modyfikacji, projektowanie i realizacja garaży jednospadowych dopasowanych do potrzeb Klientów sprawia, że Damari jest niezastąpionym producentem garaży blaszanych w Polsce.

Garaż blaszany a dach jednospadowy

Garaż blaszany z dachem jednospadowym to doskonałe uzupełnienie przestrzeni czyniące ją bardziej funkcjonalną. Z pomocą i fachowym doradztwem specjalistów Damari stworzą Państwo projekt garażu, który po wybudowaniu przekroczy najśmielsze oczekiwania. Nasi konsultanci do podjęcia działań związanych z realizacją projektu oraz garażu będą potrzebować informacji o:

  • wymiarze i oczekiwaniach (czy garaż będzie jednostanowiskowy, dwustanowiskowy, czy może jednak niestandardowy z wiatą),
  • rodzaju dachu (poza garażami jednospadowymi realizujemy również konstrukcje z dachami dwuspadowymi),
  • rodzaju blachy i wybranej przez Państwo kolorystyce (z palety RAL lub wariant drewnopodobny),
  • akcesoriach (w postaci dodatkowych drzwi lub otworów okiennych z oknem PCV).

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z Poradnikiem Klienta, w którym znajdą Państwo informacje na temat tego jak przygotować podłoże pod garaż blaszany oraz skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

garaż blaszany jednospadowy
garaż blaszany - dach jednospadowy
garaż blaszany jednospadowy