Garaż blaszany na wymiar

Garaż blaszany na wymiar

Garaż blaszany na wymiar to niestandardowe rozwiązanie dla osób potrzebujących garaży o powierzchni większej niż te dwustanowiskowe. To produkt bezkompromisowo dopasowany do Twoich potrzeb – zaprojektowany i stworzony zgodnie z Twoim pomysłem uwzględniając przy tym jak największą wytrzymałość, siłę nośną i funkcjonalność. Garaż blaszany na wymiar to doskonały wybór dla osób, które posiadają pojazdy w niestandardowych rozmiarach takie jak przyczepa kempingowa lub van z wysokim dachem w związku z czym potrzebują garażu z większym wjazdem i bramą garażową.

Garaż na zamówienie – stworzony z myślą o Tobie

Garaż na zamówienie to konstrukcja, która uwzględnia wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Damari podejmuje się projektowania oraz wykonawstwa garaży blaszanych zgodnie z Państwa pomysłem sugerując jednocześnie rozwiązania, które mogą dodatkowo usprawnić i uczynić je bardziej ergonomicznymi. Garaż na zamówienie może zostać wykonany przez nas z blachy o panelu poziomym lub pionowym , w dowolnym kolorze z palety RAL lub imitującej drewno, z blachą trapezową na dachu lub blachodachówką. Naturalnie, zgodnie z projektem, dobieramy również najwłaściwszy dach spadowy gwarantujący maksimum bezpieczeństwa. Skonsultuj z nami swój pomysł a my stworzymy Twój wymarzony garaż!

Niestandardowe garaże blaszane wykonane zgodnie z Twoim projektem!

Niestandardowe garaże blaszane autorstwa Damari cechują się różnorodnością form, co jest zaletą szerokiego pakietu dodatków , w które nasze garaże blaszane mogą zostać wyposażone. Marzą Państwo o funkcjonalnym zadaszeniu w formie wiaty? A może niezbędnym jest w Państwa garażu dodatkowe wejście w postaci drzwi? Realizowane przez Damari niestandardowe garaże blaszane charakteryzują się obecnością właściwie dowolnych z oczekiwanych przez Państwo akcesoriów – możliwym jest przygotowanie otworu pod montaż okna PCV, dodatkowych drzwi, wiaty, a także wybór rodzaju bramy w celu zapewnienia maksymalnej wygody i wydajności. Niestandardowe garaże blaszane znajdujące się w naszej ofercie w żadnym zakresie nie ustępują w wytrzymałości i funkcjonalności oferowanym przez nas standardowym garażom blaszanym jedno- oraz dwustanowiskowym.

Garaże blaszane szybko, solidnie i na każdy wymiar – współpracuj z Damari

Dlaczego warto z nami współpracować i wybrać nasze usługi? Garaże blaszane od lat doskonale pełnią swoją funkcję co jest równoznaczne z tym, że nieprędko stracą na popularności – wszyscy lubimy rozwiązania oferujące nam maksimum korzyści przy minimum nakładu. Kolejnym aspektem jest nasze doświadczenie, które pozwala nam stworzyć garaże blaszane szybko, solidnie i na każdy wymiar w związku z czym otrzymujesz produkt najwyższej jakości w ustalonym z nami terminie. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, oferujemy obsługę w najwyższym standardzie i realizację garażu blaszanego od projektu aż do końcowego montażu. Postaw na niezawodność i wybierz Damari!

garaż blaszany na wymiar
garaż blaszany na zamówienie
garaż blaszany na wymiar