Garaż blaszany z dachem dwuspadowym

Garaż blaszany z dachem dwuspadowym

Garaż blaszany z dachem dwuspadowym to atrakcyjne cenowo i sprawdzone rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych. Budowa garażu blaszanego z dachem dwuspadowym jest zdecydowanie łatwiejsza i mniej czasochłonna od murowanej alternatywy.. Garaż blaszany dwuspadowy może mieć różne zastosowania – przeważnie służy do garażowania maszyn, pojazdów czterokołowych oraz dwukołowców jednak nierzadko realizowane przez nas konstrukcje wykorzystywane są jako magazyny lub schowki. Dzięki wysokiej jakości materiałom wykorzystywanym do budowy naszych garaży te uzyskują parametry techniczne pozwalające na długoletnie z nich korzystanie oraz znikome prawdopodobieństwo ich uszkodzenia. Konstrukcja stalowa, wykonywanych przez Damari garaży blaszany dwuspadowych okalana jest przez trwałe, stalowe profile zamknięte, które stanowią skuteczną ochronę przed wiatrem, deszczem lub wilgocią. Skręcenie gotowych elementów konstrukcji poprzez zastosowanie śrub i blachowkrętów zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort użytkowania.

Garaż blaszany a dach dwuspadowy

Garaż blaszany z dachem dwuspadowym wyróżnia się na tle innych konstrukcją dachu gwarantującą dodatkową przestrzeń nad głową. Garaż blaszany z dachem dwuspadowym zawdzięcza swojej konstrukcji również łatwość utrzymania w czystości (np. przy odśnieżaniu lub usuwaniu zanieczyszczeń) – wynika to z tego, że połać dachowa podzielona jest na dwie części, która sprawia, że kąt nachylenia dachu garażu blaszanego może być większy niż w przypadku dachów jednospadowych. Dach dwuspadowy w garażu blaszanym ma wpływ na jego zdecydowanie mocniejszą – w porównaniu do garażów jednospadowych – konstrukcję, która jest wynikiem zastosowania większej ilości poprzeczek oraz wzmocnień, i zwiększenie pojemności garażu.

Garaż blaszany dwuspadowy

Garaż blaszany z dachem dwuspadowym zrealizowany przez Damari spełni Państwa oczekiwania w 100% dzięki temu, że jest spersonalizowany i skrojony do Państwa potrzeb. Decydując się na współpracę z Damari mogą Państwo wybrać wymiary garażu, jego kolorystykę (od barw z palety RAL aż po drewnopodobne okleiny), rodzaj bramy (uchylną lub otwieraną na boki) a także, dodatkowo, akcesoria, które uczynią jego codzienne użytkowanie przyjemniejszym i bardziej efektywnym (np. drzwi, okna, dowolną jego modyfikację uwzględniającą podłoże, na który stanie garaż blaszany). Blaszak dwuspadowy od Damari to wytrzymałe, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla osób zastanawiających się nad inwestycją w garaż.

Garaż blaszany z dwuspadowym dachem w niestandardowych wymiarach

Jesteśmy rzetelnym producentem garaży blaszanych z wieloletnim doświadczeniem, oferującym gwarancję na wykonane przez nas konstrukcje. Stworzymy dla Państwa garaż doskonale spełniający swoje funkcje. Zajmujemy się produkcją garaży jedno-, wielo- oraz dwustanowiskowych w różnorodnych wariacjach – z przybudówką, dodatkowymi drzwiami lub oknami a przy tym różnymi rodzajami bram. Również dachy blaszaków dwuspadowych mogą zostać wykonane w dowolnym kierunku – przód-tył lub na boki.

Najważniejszymi informacjami są dla nas:

  • wymiar garażu,
  • rodzaj dachu,
  • rodzaj blachy i jej kolorystyka,
  • akcesoria.

Wspólnie stwórzmy niezawodny, garaż blaszany z dachem dwuspadowym!

garaż dwuspadowy
garaż dwuspadowy
garaż blaszany z dachem dwuspadowym